U16 csapat

Stáb

1971.09.23 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
  születési dátum
HUN útlevél
edző
1999.06.21 születési dátum
HUN útlevél
edző
  születési dátum
HUN útlevél
edző
  születési dátum
útlevél
edző
1976.05.04 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1993.01.27 születési dátum
HUN útlevél
felszerelés menedzser