U16-os felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK U16 - MFK Zemplín Michalovce U16 6-0 (2-0)

Diósgyőri VTK U16 I. félidő: Balázs Á. - Holló M., Zanócz Á., Rem D., Nagy B., Tucsa D., Gyenes R., Kapitány G., Szakos B., Kovács D., Bordás B.
Diósgyőri VTK U16 II. félidő: Soós B. - V. Khomenko, Szabó M., Kiss B., Bedő M., Kiss L., Derzsényi Á., Miskolczi D., B. Kovalov, Béres D., Jecs M. Vezetőedző: Icsó Zsolt.
Gólszerző: Gyenes R. (1-0) a 7., Szakos B. (2-0) a 34., Kiss L. (3-0) az 53., Jecs M. (4-0) a 65., Jecs M. (5-0) a 77., Béres D. (6-0) a 84. percben.

Icsó Zsolt: - Hatalmas melegben játszottuk le az első felkészülési mérkőzésünket.  Ennek ellenére nagyon jó ritmusban futballoztunk, főleg a második félidőben. Szép támadásokat vezettünk és a helyzetkihasználásunk is jó volt ezen a napon. Minden játékosunk egy félidőt játszott és több új játékosunk is bemutatkozhat piros-fehérben. A mérkőzés így minden szempontból elérte a célját.