A nyílt felnőtt versenyek sora a sprintszámokkal vette kezdetét, ahol női 60 méter gáton Bacsa Fanni új egyéni csúcsot jelentő 8.56-al a második helyet szerezte meg. A férfiak 60 méteres számában Adeyemi Olayiwola Michael B. döntőt futhatott, míg 200 méetren Orosz Balázs ért el egyéni legjobbat. A diósgyőriek futója közép- és hosszútáv futója Tóth Balázs Márton a hétvégén két számban is elindult, 1500-on új, 4:08.88-as egyéni eredménynel a tizedik lett, míg 3000 méteren is az első tízben zárt. A nőknél 1500 méteren Lövei Vanda nyolcadik, míg 3000-en Zákányi Panna a negyedik helyen szelte át a célvonalat

A Fedettpályás U16-os Atlétikai Magyar Bajnokságon Balogh Ágoston 60 méteren, Szekeres Ábel pedig súlylökésben (4kg) ért el egyéni legjobbakat, míg előbbi a B. döntőbe is bejutott.