Női Futsal NB I.,
Rájátszás az 5-8. helyért, 1. mérkőzés

Újpest FC - DVTK-Vénusz 5-0 (2-0)

Kistarcsa, Városi Sportközpont, 50 néző. Játékvezető: Liebhardt András (Molnár Csaba, Kollár Valentina).
Újpest FC: Gálik Á. - Singer-Kakuk A., Botka B., Nagy Sz., Kovács A. Csere: Mogyorósi Zs., Dura M., Orbán Cs., Markó M., Király D. Vezetőedző: Tóth László.
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Fukler-Váradi C., Visnyánszki D., Lipták A., Molnár E. Csere: Gyarmathy F., Horváth L., Kóka J., Újvári K. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.

Sárga lap: Kovács A. a 12. percben.
Gólszerző: Botka B. (1-0) az 1., Dura M. (2-0) a 14., Nagy Sz. (3-0) a 27., Király D. (4-0) a 28., Király D. (5-0) a 35. percben.

Volodymyr Kolok: - Ez a mérkőzés nem jól sikerült. Egy férfi találkozó miatt alig negyed óránk maradt a bemelegítésre, ami nem volt elég. A hazaiak gyorsan betaláltak, mi pedig kihagytuk a helyzeteinket. Az addigi terveinket rögtön meg kellett változtatni, és még szerencsénk sem volt. Sok lehetőségünk volt gólt szerezni, sajnos mégsem jött össze. Ki kell elemeznünk a hibákat és készülnünk a visszavágóra, mert a párharcot még nem vesztettük el.