Országos Leány U19-es Bajnokság, 22. forduló

Diósgyőri VTK LU19 - Puskás Akadémia LU19 3-1 (2-1)

DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Fogarassy Róbert (Szaniszló-Szabó Máté, Nyircsák Mónika).
Diósgyőri VTK LU19: Kemenyiczki L. - Horváth L., Garabecz V., Papp S., A. Myhal, Havasi B., Kiss D., Veres V., Szolomájer L., Magyar H., Komlós L. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.
Puskás Akadémia FC LU19: Juhász E. - Elek K., Horváth K., Peszlen D., Czetnics D., Németh  V., Nagy N., Széchenyi Sz., Helmeczi P., Fodó K., Szalay Gy. Vezetőedző: Tóth Alexandra.

Csere: Veres V. helyett Székely E. a 22., Elek K. helyett Krasznai L. a 46., Helmeczi P. helyett Steyer E. a 46., Czvetnics D. helyett Borsiczky Zs. a 75., Horváth L. helyett Keczán F. a 75., Papp S. helyett Németh L. a 87. percben.
Gólszerző: Helmeczi P. (1-0, öngól) a 13., Nagy N. (1-1) a 14., Havasi B. (2-1) a 45., A. Myhal a 66. percben.

Bánföldi Zoltán: - Minden csapatrészünk kiválóan dolgozott. Voltak kimondottan jó egyéni teljesítmények. A labdaszerzéseink jól működtek az átmeneteink egy-két kivételtől eltekintve jók voltak és végre a helyzeteinket is ki tudtuk használni. Gratulálok a csapatnak a teljesitményhez. Az ellenfelünknek további sok sikert kívánunk.