Diósgyőri VTK - St. Mihály FC 1-2 (1-2)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Horváth Róbert (Skarupa Tamás, Fintor Szilvia).
Diósgyőri VTK: Ádám H. - Balla F., Tyukodi  K., Csikós E., Kisgergely M., Értékes E., Váradi T., Stumpf  B., Pápai L., Bodnár H., Dobi G. Vezetőedző: György Gábor.
St. Mihály FC: Vasi A. - Veres D., Szendrei J., Katona D., Papdi J., Rózsa S., Olasz Zs., Szilágyi L., Herke N., Boros-Kovernyik N. Vezetőedző: Olajos Csaba.

Csere: Kisgergely M. helyett Hajdu  M. a 41., Boros-Kovernyik N. helyett Purcsi L. az 55., Balla F. helyett Soltész D. az 58., Dobi G.  helyett Kriston M. a 62., Értékes  E. helyett Tugyi  D. a 73., Szendrei J. helyett Szűcs V. a 79. percben.
Gólszerző: Olasz Zs. (0-1) a 13., Boros-Kovernyik N. (0-2) a 29., Csikós E. (1-2) a 39. percben.

György Gábor: - Végre egy olyan mérkőzést tudtunk játszani, ahol azonos képességű ellenféllel találkoztunk. Kicsit gyámoltalanul kezdtünk, de ez teljesen elfogadható. Utána viszont bátrabbá lett játékunk. Sajnos a pontszerzés ezúttal is elmaradt. Még mindig az út elején járunk, de minden dicséretet a játékosoknak. Mentálisan ugyanis ezt a helyzetet nagyon jól kezelik és töretlenül hisznek. Én is bennük. Gratulálok az ellenfél csapatának!