Országos U16-os Bajnokság,
Kiemelt  csoport, 4. forduló

Honvéd-MFA - Diósgyőri VTK 6-1 (3-0)

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás  Központ, Játékvezető: Skultéti Csaba (Kósa Gábor, Ábel Péter).
Honvéd-MFA. Tarnóczi M. - Rankó V., Balázs T., Schön B., Horváth Á., Kis A., Meskó M., Petrók V., Ujvári F., Kecskés B., Nyers Á. Vezetőedző: Takács László.
Diósgyőri VTK: Czigány P. - Farkas R., Szabó M., Juhász K., Feczesin K., Varga I., Meggyesfalvi B., Oláh R., László Zs., Y. Vakuliak, Méhes K. Vezetőedző: Icsó Zsolt.

Csere: Czigány P. helyett Koltai B. a 19. Juhász K. helyett Khier Bek Á. a 46., Oláh R. helyett Lengyel V. a 46., Y. Vakuliak helyett László S. a 46., Rankó V. helyett Pleskó P. a 46., Petrók V. helyett Komlósi R. a 46., Kecskés B. helyett Kőszegi Hoffmann D. a 46., Schön B. helyett Kapitány Zs. a 62., Horváth Á. helyett Lakatos M. a 62., Meggyesfalvi B. helyett M. Zserebickíj a 66. percben.
Sárga lap: Farkas R. az 5., Méhes K. a 47. percben.
Gólszerző: Kecskés B. (1-0) a 6., Nyers Á. (2-0) a 16., Petrók V. (3-0) a 29., Nyers Á. (4-0) a 66., Nyers Á. (5-0) a 82., Méhes K. (5-1) a 85., Kis A. (6-1) a 88. percben.

Icsó Zsolt: - Az ellenfelünk teljesen megérdemelt győzelmet aratott. Ezen a napon nem tudtuk felvenni a  Honvéddal a versenyt. Azon dolgozunk, hogy a következő egymással való találkozásunkkor a játék képében és az eredményben is kiegyenlítettebb mérkőzést tudjuk játszani!