Az alpesi sí versenyszezon is feléledt „nyári álmából”, amelyre Kékesi Márton a szárazföldi felkészülése mellett nemzetközi és gleccseres edzőtáborokban is finomhangolt. Piros-fehér versenyzőnk december 18-án a lengyelországi Suche Skiben FIS szintű szlalom versennyel indította az évet több, mint 100 fős mezőnyben. Az első futamban kiváló teljesítményt nyújtva a legjobb idővel ért célba sportolónk, aki emiatt a 30. helyről kezdhette a második menetet egy, már leromlottabb pályán. Ennek ellenére sikerült megőrizni a dobogót és a harmadik helyen zárni 38 századra az első, és 6 századra a második helytől. Ez az eredmény 42.73 FIS pontot ért, amelynél jobbat a számban 2022 áprilisában szerzett utoljára Kékesi Márton.

Másnap szintén szlalom verseny következett olimpikonunknak ismét több, mint 100 fős mezőnyben, ahol ezúttal az első futamot a harmadik helyen fejezte be, ám a másodikban egy helyet előre jőve ezüstérmet akasztottak a nyakába, 43 századdal a versenyben ismét győztes cseh Fiala mögött. Ezúttal 46.73 FIS pontot ért a keddi dobogó.