Játékvezető: Nagy Róbert (Galán Roland, Demeter János).
A DVTK kezdőcsapata: Simic (22) - Vági (15), Alves (5), Kádár (4), Husic (3) - Elek (25), Pavon (47), Rudolf (17), Gallardo (7), - Bacsa (9), Seydi (88).Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
Kispad: Rajic (1), Takács (8), Bodnár (24), Bogáti (30), Gohér (6), Csirszki (21), Hornyák (19), Nagy T. (14), Nikházi (20), Vadász (23), Hanek (27), Kostic (46).

A Gaz Metan Medias kezdőcsapata: Plesca (1) - Buzean (8), Frasinescu (85), Markovic (23), Madalin (4), Breveld (18), Tahar (22), Cojonean (17), Llullaku (7), de Oliveira (10), Ban (20). Vezetőedző: Cristian Dulca.

Percről percre:

1. perc: Seydi lőtt az ötös sarkáról, a szögeltből nem alakult ki veszély.
5. perc: jobb oldalról érkező lapos passz után Rudolf lőtt 19 méterről a bal kapu mellé
8. perc: Husic bal oldalról játszott középre, ami után Seydi a kapuba továbbította a labdát, de a találatot les miatt érvénytelenítették
12. perc: a nagy kedvvel játszó Rudolf bal oldali beadását Seydi lőtte a kapu mellé
18. perc: de Oliveira cselezte be magát a 16-oson belülre, de nem jutott lövőhelyzethez
19. perc: Gallardo a 16-os jobb oldaláról tálalt Rudolf elé, aki 18 méterről kapásból alig tüzelt a léc fölé
23. perc: de Oliveira egy esernyőcsel után a jobb oldalon betört a 16-osra, majd ballal az ötös sarkáról a bal kapufát érintve lőtt gólt. 0-1
26. perc: Kádár bal oldali beadását Alves fejelte a jobb kapufa mellé
32. perc: 19 méteres szabadrúgását Rudolf a sorfalba rúgta, a kipattanót Vági 25-ről a kapus kezébe
35. perc: a 16-os bal sarkától elvégzett szabadrúgásból Pavon szépen csavart - de fél méterrel a kapu mellé
37. perc: vendégszögletet követően Madalin pörgetett kicsivel a léc fölé
42. perc: Tahar 22 méterről középről a jobb alsó sarokba bombázott, Simic hiába nyújtózott. 0-2
44. perc: Llullaku tört be a 16-oson belülre és az ötös sarkáról laposan a hálóba lőtt. 0-3
46. perc: A szünetben cserélt a DVTK: Vadász, Gohér, Takács és Nikházi jött be Vági, Husic, Elek és Seydi helyett. A csatársor Rudolf és Bacsa. Kapusposzton is váltott Szivics mester: Rajic jött be Simic helyett. A vendégek 2. félidei összeállítása: Greab, Muth, Avram, Zaharia, Petre, Vicinho, Todea, Frasinescu, Munteanu, Bravo, Adria.
52. perc: diósgyőri szöglet, a vendégvédők kifejelték a labdát
57. perc: két Gohér-szöglet sem eredményezett gólveszélyes helyzetet
61. perc: Takács "küzdi be" a labdát az ötösre, de Rudolf elől elhalássza a román kapus
62. perc: ígéretes diósgyőri kontra: Nikházi tört előre, aki kiugratta Rudolfot, lövése mellé ment, de amúgy is lesen volt
67. perc: a 16-os bal sarkáról végzett el szabadrúgást Rudolf, veszélytelenül
69. perc: cserék: Bacsa és Gallardo le, Bogáti és Csirszki be. A másik oldalon Frasinescut Gheorghe váltotta
71. perc: Gohér csavart szabadrúgása jócskán fölé szállt
75. perc: Rudolfot sérülés miatt kell lehozni, Alves is lejön, Hornyák és Nagy Tamás a pályán
76. perc: Vicinho keveredett a diósgyőri kapu elé, de a lövésével nem találta el azt
78. perc: Csirszki tette ki a labdát Bogátinak, aki jobb oldalról ballal lőtt kapura
79. perc: ismét Vicinho okozott gondot a diósgyőri védelemnek, a 16-os előteréből ballal a jobb kapufa mellé lőtt
82. perc: Gohér szöglettel felérő szabadrúgását a kapus kiütötte
87. perc: Bogáti szerzett labdát a jobb oldalon, befelé húzott, majd ballal életerős löketet küldött a rövid felső sarok felé