Összefoglaló 2016. október 17., hétfő

U15: L-IT-SZEAC - DVTK 1-1 (0-0)

Mórahalmon lépett pályára a DVTK U15-ös együttese a szombati napon. Kiser László csapata Stefán Bendegúz találatával a második félidő első percében vezetést szerzett, ám sikerült egyenlíteni a hazaiaknak, így pontosztozkodással zárult a találkozó.

U15 I. osztály 8. forduló

L-IT-SZEAC - Diósgyőri VTK 1-1 (0-0)

Mórahalom, Mórahalom Városi Stadion. Játékvezető: Fodor Lajos (Soós István, Köteles Dávid)
SZEAC: Zékány - Mészáros, Ottlik, Török, Nagy-Pál, Veszelka, Fazekas, Lóki, Vincze, Holcsik, Barna. Vezetőedző: Paksi Péter
DVTK: Jaksi - Orosz D., Tóth, Csáki, Nagy Á., Stefán, Kolompár, Dlehány, Molnár, Orosz R., Figeczki Á. Vezetőedző: Kiser László

Csere: Fazekas helyett Nagy M. a 41., Orosz R. helyett Lévai a 49., Barna helyett Kalmár az 55., Molnár helyett Sipos a 61., Kolompár helyett Varga a 61. percben.
Sárga lap: Orosz D. a 74. percben.
Gólszerző: Stefán (0-1) a 46., Vincze (1-1) az 59. percben.

15. Mercedes-Kecskeméti LA U15MERCEDES-KECSKEMÉTI LA U15 8 1 0 7 10 28 -18 3
16. Bozsik Akadémia Nyíregyháza U15BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U15 8 0 0 8 3 23 -20 0