Összefoglaló 2017. február 26., vasárnap

RKSK - DVTK tartalék 2-1 (0-0)

A Rákosmente vendége volt a DVTK tartalék csapata az NB III. Keleti csoportjának 20. fordulójában.

NB III. Keleti csoport 20. forduló

Rákosmente KSK - DVTK tartalék 2-1 (0-0)

Budapest, Rojik Sporttelep, 100 néző. Játékvezető: Sipos Tamás (Szécsényi István, Nyerges Zsolt)
Rákosmente KSK: Marek - Balaskó, Bárányos, Dóczi, Fitos, Gyárfás, Kokenszky, Nyúl, Simita, Sóron, Vattai. Vezetőedző: Szűcs Lajos
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Ivánka, Kádas, Kitl M., Lőrincz, Mahalek, Molnár M., Szabó I B., Szabó II B., Szalóczy. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Nyúl helyett torkos a 46., Molnár M. helyett Kitl K. az 53., Kádas helyett Fazekas M. a 71., Bárányos helyett Lucz a 87. percben.
Sárga lap: Balaskó a 83., Lucz a 93. percben.
Gólszerző: Kokenszky (1-0) a 49., Kokenszky (2-0) a 64., Szabó II Balázs a 73. percben.

50. perc: Kokenszky rúgott gólt 30 méterről. 1-0

64. perc: Jobb oldali beadásra Kokenszky érkezett középen, és az üres kapuba belsőzött. 2-0

72. perc: Kitl Miklós oldalszabadrúgását Ivánka Patrik fejelte középre, ahol Szabó II Balázs érkezett és az üres kapuba lőtt. 2-1

Sütő Szilárd: - A legfontosabb feladatunk a következő hétre, hogy a jó játékkal kialakított helyzeteket értékesítsük. A vereség ellenére játékosaim mindent megtettek a győzelemért. Sajnálom őket, hogy a mai mérkőzés így alakult. A futball sokszor igazságtalan.
Szűcs Lajos: - Úgy gondolom, hogy az első félidőben kiegyenlített volt a mérkőzés. Az ellenfél sok helyzetet tudott kialakítani, de a kapusunk szerencsére hozta a jó formáját. A második félidőben azt kértem a csapattól, hogy átlövések legyenek, ezzel sikerült vezetnünk egy-nullra. Amikor úgy tűnt, hogy zsebünkben a meccs, szépített a Diósgyőr, így izgulós lett a mérkőzés vége.