Összefoglaló 2017. március 26., vasárnap

NB III.: Hatvan - DVTK tartalék 0-1 (0-0)

Az FC Hatvan vendégeként lépett pályára a DVTK tartalék együttese az NB III. Keleti-csoportjának 24. fordulójában. A piros-fehérek Ternován Patrik 63. percben szerzett találatával gyűjtötték be a három pontot.

NB III. Keleti-csoport 24. forduló

FC Hatvan - DVTK tartalék 0-1 (0-0)

Hatvan, Hatvani Népkert Sporttelep. Játékvezető: Farkas Mátyás (Kovács II. Gábor, Nyerges Zsolt)
FC Hatvan: Aszódi - Tóth, Barthel, Kész, Mundi, Nehéz, Szabó R., Karácsony, Purzsa, Ács, Bárkányi. Vezetőedző: Varga Attila
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Mahalek, Tucsa, Lőrincz - Ternován, Szalóczy, Kitl M., Kádas - Boros, Makrai. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Makrai helyett Mertse a 46., Szalóczy helyett Ivánka a 46., Purzsa helyett Sárközi a 61., Nehéz helyett Simon a 71., Ács helyett Keglovics a 79., Boros helyett Kitl K. a 79. percben.
Sárga lap: Karácsony a 60. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Ternován (0-1) a 63. percben.

Kulcspillanat

63. perc: Boros Gábor szerzett labdát harcosan az ellenfél térfelén,Ternován Patrik elé tálalt, aki 18 méterről okosan a jobb alsóba rúgta a labdát, 0-1.

Varga Attila: - Egyet rúgtunk kapura. Hazai pályán nem volt helyzetünk. Műkedvelésből és grundfociból elégtelenre vizsgáztunk.

Sütő Szilárd: - Az életéért küzdő Hatvan otthonában végig kontrollálva a mérkőzést szereztünk megérdemelt győzelmet. Gratulálok a csapatomnak!