Összefoglaló 2017. április 3., hétfő

U17: DVTK - Bozsik Akadémia 3-2 (1-0)

Fordulatos mérkőzésen, a hajrában győzött a DVTK U17-es korosztálya a Bozsik Akadémia ellen hazai pályán. A találkozón a diósgyőriek szereztek vezetést, ám a második játékrészben fordítottak a vendégek és egészen a 90. percig vezetett a Nyíregyháza. A hajrában Orosz Marcell és Mertse Ábel második találatával azonban sikerült itthon tartania Kriston István csapatának a három pontot.

U17 II. osztály, 21. forduló

Diósgyőri VTK - Bozsik Akadémia Nyíregyháza 3-2 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Péli Ábel (Péli Zsombor, Péli Barnabás)
DVTK: Bánhegyi - Tőzsér, Orosz M., Gazdag Ba., Sramkó, Mertse, Csák, Farkas, Csávás, Korbély, Fenyőfalvi. Vezetőedző: Kriston István.
Bozsik Akadémia: Kopasz - Csáki, Gulyás, Végső, Lakatos, Balogh, Kiss, Listván, Hubicsák, Motkó, Kovács.

Csere: Kovács helyett Bakó az 54., Csávás helyett Bartalis a 61., Gazdag Ba. helyett Koós a 67., Hubicsák helyett Kifor a 90. percben.
Sárga lap: Csávás a 39., Gazdag Ba. a 62. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Mertse (1-0) a 40., Bakó (1-1) az 56., Bakó (1-2) a 80., Orosz M. (2-2) a 90., Mertse (3-2) a 92. percben.