Összefoglaló 2017. április 7., péntek

U15: DVTK - ETO FC Győr 2-1 (1-0)

A DVTK U15-ös korosztálya csütörtök délután lejátszotta mérkőzését a 22. bajnoki fordulóban. A diósgyőriek az ETO FC Győr együttesét látták vendégül a DVTK Edzőközpontban, és Dlehány Bence és Molnár Roland találatával 2-1 arányban győztek a piros-fehérek.

U15 I. osztály 22. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 2-1 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Tóth II. Tibor (Turnyánszki Attila István, Fülöp Norbert)
DVTK: Jaksi - Orosz D., Mrva, Tóth B., Nagy, Molnár R:, Sipos, Kolompár, Dlehány, Jónyer, Figeczki. Vezetőedző: Kiser László
ETO FC Győr: Ruisz - Szabados, Wágenhoffer, Tamás, Molnár M., Ominger, Orosz A., Fendrik, Farkas, Varga, Vitális.

Csere: Varga helyett Illés a 41., Vitális helyett Bölönyi az 53., Fendrik helyett Tóth M. az 53., Sipos helyett Oláh az 59., Dlehány helyett Varga a 65., Molnár M. helyett Pereira a 65., Kolompár helyett Kacsó B. a 70. percben.
Sárga lap: Molnár R. a 30., Kolompár a 63., Figeczki a 77., Tóth M. a 79. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Dlehány (1-0) a 40., Molnár R. (2-0) az 51., Szabados (2-1) a 72. percben.

15. Illés Akadémia-Haladás U15ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS U15 21 4 4 13 25 46 -21 16
16. Bozsik Akadémia Nyíregyháza U15BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U15 21 4 4 13 16 43 -27 16