Összefoglaló 2017. május 29., hétfő

U17: Szolnok - DVTK 1-3 (1-2)

Bebiztosította hétvégi győzelmével harmadik helyét a DVTK U17-es korosztálya a Szolnok otthonában. Kriston István gárdája 3-1 arányban győzte le a kék-fehér csapatot.

U17 II. osztály 29. forduló

Szolnoki MÁV UP. FC - DVTK 1-3 (1-2)

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion. Játékvezető: Kovács Attila (Dobó Zoltán, Fodor Lajos)
Szolnok: Csáki - Benyák, Földi, Lakatos, Balogh, Fejes, Banka, Szokolai, Sipos, Horváth, Kállai.
DVTK: Pápai - Tőzsér, Tóth, Sramkó, Zsiga, Csák, Farkas, Nagy, Bartalis, Mertse, Csávás. Vezetőedző: Kriston István.

Csere: Mertse helyett Korbély a 29., Csávás helyett Gazdag Ba. az 56. percben.
Sárga lap: Csák a 48., Banka az 51. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fejes (1-0) a 15., Bartalis (1-1) a 40., Tőzsér (1-2) a 44., Sramkó (1-3) a 86. percben.