Összefoglaló 2017. június 6., kedd

U16: DVTK - UTE 1-4 (0-3)

Hazai pályán szenvedett vereséget az bajnokság utolsó fordulójában a DVTK U16 az Újpest ellen. A piros-fehérek a tabella 10. helyén zárták a szezont.

U16 II. osztály 30. forduló

Diósgyőri VTK - UTE 1-4 (0-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Derda József (Varga László, Király Zoltán)
DVTK: Bánhegyi D. - Budaházi, Pető, Tóth, Klink, Juhos, Dlehány, Lehóczki, Gönczi, Karika, Gátfalvi. Vezetőedző: György Gábor.
UTE: Nyirati - Baczó, Balázs, Molnár, Kulánda, Járvás, Mihalik, Téglás, Nemes, Miknyóczki, Kasza. Vezetőedző: Szél József.

Csere: Dlehány helyett Gondol a 46., Mihalik helyett Barbara az 54., Baczó helyett Pigler az 54., Kulánda helyett Török a 84., Molnár helyett Manhertz a 84., Nyirati helyett Kertészn a 85. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Baczó (0-1) a 18., Kulánda (0-2) a 25., Miknyóczki (0-3) a 32., Budaházi (1-3) az 53., Molnár (1-4) a 83. percben.

9. Bozsik Akadémia U16BOZSIK AKADÉMIA U16 30 10 8 12 50 56 -6 38
11. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U16KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LA U16 30 10 4 16 47 60 -13 34
12. PMFC U16PMFC U16 30 8 10 12 37 43 -6 34
13. ZTE U16ZTE U16 30 10 3 17 37 64 -27 33
14. Szolnoki MÁV UP FC U16SZOLNOKI MÁV UP FC U16 30 8 4 18 32 56 -24 28
15. SC Sopron U16SC SOPRON U16 30 7 5 18 40 76 -36 26
16. Vác Város SE U16VÁC VÁROS SE U16 30 7 2 21 42 75 -33 23