Összefoglaló 2017. június 6., kedd

U15: UTE - DVTK 4-1 (3-0)

Az Újpest vendégeként szenvedett vereséget a DVTK U15-ös csapata az utolsó fordulóban, ám a diósgyőriek a lila-fehéreket megelőzve a tabella 6. helyén zárták a szezont.

U15 I. osztály 30. forduló

UTE - Diósgyőri VTK 4-1 (3-0)

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont. Játékvezető: Zelman Pál Rámil (Huszár Ákos, Boros Róbert)
UTE: Darázs - Lukács, Munkácsi, Kelemen, Tatai, Egressy, Dornfeld, Zsemlye, Kindlik, Pásztor, Takács.
DVTK: Bajnai - Orosz D., Csáki, Kolompár, Sipos, Figeczki, Nagy, Jónyer, Kacsó B., Mrva, Orosz R. Vezetőedző: Kiser László.

Csere: Darázs helyett Ilyés a 41., Munkácsi helyett Tóth K. a 47., Kelemen helyett Miknyóczki a 47., Jónyer helyett Varga a 47., Kindlik helyett Szabó az 53., Takács helyett Kivés az 53., Tatai helyett Tóth R. a 60., Pásztor helyett Darvas a 60., Kacsó B. helyett Henez a 69., Sipos helyett Kis Orosz a 79. percben.
Sárga lap: Kacsó B. a 44., Tóth K. a 74. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Takács (1-0) a 11., Pásztor (2-0) a 30., Kindlik (3-0) a 34., Kelemen (4-0) a 42., Orosz R. (4-1) a 46. percben.

9. Újpesti TE U15ÚJPESTI TE U15 30 11 4 15 53 64 -11 37
10. Kaposvári Rákóczi BFLA U15KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA U15 30 10 5 15 43 68 -25 35
11. DVSC-DLA U15DVSC-DLA U15 30 9 7 14 44 50 -6 34
12. Pécsi MFC U15PÉCSI MFC U15 30 8 6 16 50 66 -16 30
13. L-IT-SZEAC U15L-IT-SZEAC U15 30 8 4 18 32 65 -33 28
14. Illés Akadémia-Haladás U15ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS U15 30 6 8 16 35 61 -26 26
15. Mercedes-Kecskeméti LA U15MERCEDES-KECSKEMÉTI LA U15 30 7 4 19 36 78 -42 25
16. Bozsik Akadémia Nyíregyháza U15BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U15 30 5 5 20 27 63 -36 20