Összefoglaló 2017. november 19., vasárnap

DVTK tartalék - DEAC 4-0 (1-0)

Az NB III. Keleti-csoportjának 15. fordulójában Kazincbarcikán fogadta a DVTK tartalék csapata a DEAC gárdáját. Sütő Szilárd együttese magabiztosan, 4-0-ra győzött.

NB III. Keleti-csoport, 15. forduló

DVTK tartalék - Debreceni EAC 4-0 (1-0)

Kazincbarcika, Pete András Stadion 50 néző. Játékvezető: Csontos Dávid (Zsákai Milán, Nagy Petra)
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy T., Lipták, Mahalek, Nemes - Szabó, Tóth B., Oláh, Bárdos -  Makrai, Bacsa. Megbízott vezetőedző: Sütő Szilárd.
DEAC: Csúri - Vékei, Karikás, Kovács M., Katona, Sós, Balogh K., Nagy D., Sütő, Mócsán. Vezetőedző: Sáfár László.

Csere: Bárdos helyett Ternován az 54., Karikás helyett Bencze a 63., Makrai helyett Szalóczy a 75., Balogh K. helyett Szarka a 75., Szabó helyett Molnár a 80., Nagy D. helyett Révai a 83. percben.
Sárga lap: Bacsa a 37. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Tóth B. (1-0) a 7., Bacsa (2-0) a 72., Nagy T. (3-0) a 89., Bacsa (4-0) a 91. percben.

7. perc: Szabó szögletére Tóth Barnabás érkezett a rövid oldalon, 1-0.
72. perc: Oláh indította Bacsát, aki két embert kicselezve lőtt a kapuba, 2-0.
89. perc: Nagy Tibor lőtt 20 méterről hatalmas gólt, 3-0.
91. perc: Nemes passzolta fel a labdát Bacsára, aki megverve védőjét lőtt a kapuba, 4-0.

Sütő Szilárd: - Végig kontrolláltuk a mérkőzést és teljesen megérdemelten nyertünk, még ilyen arányban is. Gratulálok a játékosoknak, mert ma a pálya talaja bár nem volt alkalmas arra, hogy futballmérkőzést játszanak rajta, de mindenki maximálisan odatette magát.
Sáfár László: - Szerencsétlenül jött ki, hogy az ellenfél jól állt fel, ettől függetlenül nem volt négy gól a két csapat között. Ha 1-0-nál nem hibázunk ziccert, szorosabb lett volna a vége.