Bárdos Bence

Nem csak a DVTK kölcsönjátékosai közül emelkedik ki, hanem az összes pályára lépő labdarúgó között is biztosan az élmezőnyben szerepel az immáron a második évét Szolnokon töltő 23 esztendős Bárdos Bence, aki a 38 forduló alatt 37 alkalommal volt keretben, 23-szor kezdőként, 10 alkalommal pedig csereként lépett pályára és két gólt is szerzett az NB II.-ben. A DVTK saját nevelésű játékosa a Magyar Kupában háromszor játszott a Szolnok színeiben, a Szeghalom és a később győztes Újpest elleni meccseken kezdőként, a Gyirmót elleni találkozón pedig a kispadról beszállva kapott szerepet.

Zsolnai Richárd

Míg a 2020-as esztendő tavaszán neki is szerepe volt abban, hogy a Budafok feljutott az élvonalba, az elmúlt egy évet már Ajkán töltötte Zsolnai Richárd, aki sajnálatos módon Polgár Kristófhoz hasonlóan koronavírus-fertőzés miatt hónapokat volt kénytelen kihagyni. A DVTK 26 esztendős támadója ennek ellenére 26 találkozón volt kerettag a története egyik legszebb szezonját produkáló ajkaiaknál. Húszszor kezdőként, ötször csereként kapott lehetőséget és 8 góllal járult hozzá az FC Ajka bajnoki 5. helyezéséhez. A Magyar Kupában a Mezőkövesd ellen kezdőként lépett pályára.

Orosz Marcell

24 alkalommal kezdőként, háromszor pedig csereként segítette a debreceni egyetemi csapatot a DVTK saját nevelésű védője, Orosz Marcell, aki pályafutása során korábban kizárólag a Diósgyőr mezét öltötte magára. A 21. életévét idén nyáron töltő labdarúgó a Magyar Kupában kezdőként lépett pályára a Nagykanizsa és a DVSC elleni mérkőzéseken.

Korbély Kristóf

A Kolorcity Kazincbarcika SC mellett a DVTK színeiben az NB I.-ben és az NB III.-ban is játszott ősszel a 20 esztendős Korbély Kristóf, aki 2012 óta a DVTK labdarúgója. Öszesen 44 mérkőzésen volt keretben a 2020/2021-es szezonban. Kazincbarcikán 24-szer kapott lehetőséget az NB II.-ben, ebből 9 alkalommal kezdőként, 15-ször csereként számítottak rá, egy gólt szerzett. A Magyar Kupában a DVTK színeiben Balassagyarmaton, a KBSC-ben pedig az MTK ellen kapott szerepet, utóbbi találkozón kezdőként.

Szűcs Kornél

Korbély Kristófhoz hasonlóan a DVTK saját nevelésű 19 éves védője, Szűcs Kornél is 44 mérkőzésen került be a keretbe. 15 alkalommal lépett pályára Diósgyőrben az élvonalban, 12-szer a Kazincbarcika színeiben a másodosztályban, és egyszer játszott a DVTK tartalék csapatában is. A Magyar Kupában a DVTK címeres mezében Balassagyarmaton és Békéscsabán kezdőként játszott, Tarpán csereként állt be.

Tóth Borisz

Pályafutása során első alkalommal viselhette más csapat mezét a DVTK saját nevelésű középpályása, Tóth Borisz, aki a Kazincbarcika színeiben 12-szer kezdőként, hétszer pedig csereként kapott szerepet. A 19 éves labdarúgó a Magyar Kupában kezdőként lépett pályára az MTK ellen.

Farkas Marcell

A DVTK-val kötött kooperációs szerződés értelmében két mérkőzésen (egyszer kezdőként, egyszer csereként) a 20 esztendős Farkas Marcell is pályára lépett a Kazincbarcikában. Emellett a mögöttünk hagyott szezonban 25 alkalommal szerepelt a DVTK tartalék csapatában, kétszer pedig a Magyar Kupában is játszott piros-fehér színekben.

Orosz Donát

A DVTK 18 esztendős korosztályos válogatott védője a téli felkészülés során szenvedett súlyos sérülést, így az egész tavaszt ki kellett hagynia. Ősszel a DVTK színeiben az NB I.-ben egyszer, az NB III.-ban nyolcszor lépett pályára. Az NB II.-ben a Kazincbarcikában öt alkalommal volt kezdő, kétszer pedig a kispadról szállt be. A Magyar Kupában Balassagyarmaton erősítette a Diósgyőrt.