A mérkőzés előtt köszöntötték Szőke Zsuzsannát 100. NB.I-es mérkőzése alkalmából. A csapatból ő volt az első, aki először jubilálhatott. Emlékplakett, ajándékkosár és piros-fehér virágcsokor volt a jutalma.

A Tolna kezdte a mérkőzést, azonban az első Vénusz támadásból gól született, Csepregi szerzett labdát, amit egy csel után Bernáthoz továbbított, aki egyből Váradi labára rúgta a azt, onnnan pedig Vincze kapujába került a játékszer (1-0, 1.p.)

Nem zavarta meg a Tolnát a korán bekapott gól, Szekér Anita lövésével szemben Nagy Tünde volt tehetetlen (1-1, 3.p.)

A mérkőzést a hazai csapat iányította több lehetőségük adódott. Csepregi szerzett labdát a védők közül kilépve Újvárihoz passzolt, aki az üres kapuba továbbította a labdát (2-1, 7.p.). A gól útán kis szrencsével egyenlíthetett volna a Tolna, Nagy Tünde lába között gurult át majdnem a labda, ám hálóőr még a gólvonal előtt utolérte. Támadásban maradt a Vénusz, a helyztek, azonban kimaradtak. A félidő vége előtt a Tolna is jelezte probálkozásaival, hogy még nem lefutott a mérkőzés.

A második félidőben is a diósgyőri alakulat volt az aktívabb. A gólcsendet Váradi Cintia törte meg, aki Kovács Aliz szögletberúgásából szerzett gólt (3-1, 23.p.) Nem kellett sokat várni a következő gólra, Váradi indult meg a félpályától a védőjét lehagyó Csepregi elé tálalt, aki pontosan továbbított Újvárihoz, aki közvetlen közelről talált a kapuba (4-1, Továbbra is a DVTK-Vénusz irányította a mérkőzést a vendégcsapat csak helyzetekig jutott. A miskolci helyzetek kimaradtak a vendégek viszont nem hibáztak egy mintaszerű támadást követően Fábián Rebeka talált Nagy kapujába (4-2, 31.p.).

A góltól sem változott meg a játék képe továbbra is többet támadott a DVTK, egy tolnai támadásból Csepregi szerzett labdát, a védőket lefutva Bernáthoz passzolt, aki az üres kapuba továbbította a játékszert (5-2, 33.p.). Ezután Szőke Zsuzsanna percei következtek a miskolci támadó többszöri próbálkozást követően talált be Vincze Anikó kapujába (6-2, 36.p) Nem kellett sokáig várni a folytatásra Boros labdaszerzéséből a három gólig jutó Újvári állította be a végeredményt (7-2, 37.p.)

A remek hangulatot teremtő szép számú szurkolótábornak a mérkőzés végen a lányok megköszönték a biztatást.

Sárréti Géza (DVTK-Vénusz vezetőedző): - Kijöttünk a hullámvölgyből. A legtöbb játékos jó játékkal rukkolt ma elő, és csapatként is jól működtünk. Gratulálok a lányoknak és a lelkes szurkolótáborunknak.

DVTK-Vénusz Szabadidőközpont - Tolna-Mözsi FSE 7-2 (2-1)

Miskolc, Generali Aréna. 250 néző. V: Kujbus (Szuromi, Katona).
DVTK-Vénusz: Nagy - Váradi, Kovács, Bernáth, Csepregi. Csere: Szőke, Berecz, Ivanics, Kresák, Újvári, Boros, Papp (k). Vezetőedző: Sárréti Géza.
Tolna-Mözs: Vincze – Hodován, Szekér, Ganczer, Simon. Cs: Fábián, Schlotthauer, Mausz, Folk, Klézli. Vezetőedző: Laki Zoltán.

Gól: Újvári (3), Váradi (2), Szőke, Bernáth, illetve Szekér és Fábián.
Sárga lap: Csepregi, Schlotthauer.