Összefoglaló 2024. február 5., hétfő

Női Futsal NB I.: DVTK-Vénusz - DEAC 0-7 (0-3)

Az első negyed órában jól tartotta magát a bajnoki címvédővel szemben a DVTK-Vénusz női futsalcsapata. A folytatásban azonban a hajdúságiak fokozatosan felőrölték a piros-fehéreket, és végül magabiztosan nyerték meg a mérkőzést.

Női Futsal NB I., 16. forduló

DVTK-Vénusz - DEAC 0-7 (0-3)

Miskolc Városi Sportcsarnok, Játékvezető: Dr. Vigh Tünde (Farkas Milán Lajos, Szaniszló-Szabó Máté).
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Horváth L., Fukler-Váradi C., Lipták A., Molnár E. Csere. Szabó L., Visnyánszki D., Kovács A., Bernáth Cs., Gyarmathy F. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.
Sárga lap: Bernáth Cs. a 15. percben.
Piros lap: Horváth L. a 19. percben.
Gólszerző: Horváth V. (0-1) a 16., Tóth N. (0-2) a 19., Tóth N. (0-3) a 20., Horváth V. (0-4) a 23., Hardon R. (0-5) a 27., Tóth N. (0-6) a 30., Nagy A. (0-7) a 40. percben.

Vezetőedzői értékelés

Volodymyr Kolok: - Már tudjuk, hogyan kell a DEAC-al egy szinten játszani, de a tempójukat még nem bíruk egyész meccsen keresztül. Ezúttal negyed óráig tarottuk magunkat, ekkor még 0-0 volt az állás. Több gólszerzési lehetüségünk is volt, de az ellenfél nem hiába az elmúlt évek bajnokcsapata. Ők szerezték meg a vezetést, a második találat pedig lélektanilag eldöntötte a mérkőzést. Ellenfelünk megérdemelten nyert, de a különbséget ezúttal túlzónak érzem. A fejlődésünk szempontjából ugyanakkor nagyon hasznos találkozót játszottunk.