• U19: Kaposvár - DVTK 0-4 (0-0)
    Gól nélküli első félidőt követően magabiztosan győzött Vitelki Zoltán csapata az U19-es bajnokság szombati játéknapján. Gazdag Bálint mesterhármast ért el.
  • U17: DVTK - Kaposvár 3-1 (0-1)
    Bár az ellenfél szerzett vezetést, második félidei remek játékának köszönhetően fordítani és győzni is tudott hazai pályán szombaton délelőtt Kriston István csapata az U17-es bajnokságban.
  • U16: DVTK - Kaposvár 3-0 (1-0)
    Három kör után hibátlan és vezeti a táblázatot a DVTK U16-os együttese. György Gábor csapata szombaton 3-0 arányban győzte le a Kaposvár gárdáját.
  • U15: DVTK - Illés Akadémia 4-0 (3-0)
    Magabiztos sikert aratott a hétvégén a DVTK U15-ös csapata a bajnokság 18. fordulójában. Jordán András együttese 4-0 arányban győzött hazai pályán az Illés Akadémia-Haladás ellen.
  • U14: DVTK - Illés Akadémia 1-0 (1-0)
    Diósgyőrben tartotta a három bajnoki pontot hétvégén a DVTK U14-es csapata. Kiser László csapata Tóth Borisz góljával győzte le az Illés Akadémiát.