• U19: Nyíregyháza - DVTK 3-2 (2-1)
    Kiesés elkerüléséért küzd mindkét csapat a U19-es kiemelt bajnokságban, ahol ezen a napon a nyíregyházi csapat bizonyult jobbnak.
  • U18: DVTK - Paks 1-2 (0-1)
    Már az első félidőben gól és emberelőnybe került a vendégcsapat, így a DVTK U18-as együttesének nem sikerült a pontszerzés.
  • U17: Nyíregyháza - DVTK 5-1 (4-1)
    Gyakorlatilag már az első félidőben eldőlt, hogy melyik csapat nyeri meg a keleti rangadót. Ez a gárda pedig ezen a napon a Nyíregyháza együttese volt.
  • U16: DVTK - Paks 1-3 (0-1)
    Vereséget szenvedett a DVTK U16-os csapata hazai pályán a Paksi FC gárdájától. György Gábor csapatából egy labdarúgó talált be a vendégek kapujába, Varga Balázs a 61. percben.
  • U15: Vasas - DVTK 2-4 (1-2)
    Ismét győztesen hagyhatta el a pályát Kiser László U15-ös csapata. A miskolci srácok a Vasas otthonában nyertek 4-2 arányban.
  • U14: DVTK - Sajóvölgye FSE A 1-2 (0-2)
    Már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a vendégcsapat, amit a második félidőben nem tudott kiegyenlíteni a Diósgyőr. A piros-fehérek gólját Lakatos László szerezte.
  • U13: Vasas - DVTK 5-1 (1-1)
    Bár az első félidő után még 1-1-re állt a két csapat meccse, a második játékrészben kijött a két gárda közti különbség, és 5-1-re nyert a Vasas.
  • U12: DVTK - Sajóvölgye FSE A 2-1 (0-0)
    Három piros lapot hozó találkozón aratott egy gólos győzelmet a DVTK U12-es csapata. A mieink Csávás Bence góljaival 2-1-re verték meg a Sajóvölgye együttesét.