Szentlőrinc SE csapat

Stáb

1979.07.22 születési dátum
SVK útlevél
vezetőedző
  születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1986.01.28 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1995.04.13 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1968.10.04 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr

Idény közben távozott