Összefoglaló 2017. május 29., hétfő

U19: DVTK - Szolnok 6-0 (3-0)

Az idei évadban utoljára lépett pályára hazai környezetben a DVTK U19-es korosztálya. Vitelki Zoltán együttese nagyszerű győzelemmel zárta a DVTK Edzőközpontban az évet, hiszen 6-0-ra legyőzte a Szolnok csapatát.

U19 II. osztály 29. forduló

Diósgyőri VTK - Szolnoki MÁV UP. FC 6-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Gálfi Flórián (Kovács Ádám, Horváth Gábor)
DVTK: Konyecsik - Balogh, Géringer T., Ivánka, Valkay, Szegedi, Fenyőfalvi, Géringer L., Varga, Mészáros, Kacsó A. Vezetőedző: Vitelki Zoltán
Szolnok: Kiss Z. - Földi, Nuskov, Ágoston, Mester, Kiss Cs., Balázs, Kánya, Csajbók, Szentiványi, Kovács.

Csere: Szentiványi helyett Rómer a 64., Fenyőfalvi helyett Medgyesi a 65. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Kacsó A. (1-0) a 8., Varga (2-0) a 38., Kacsó A. (3-0) a 42., Géringer L. (4-0) a 47., Kacsó A. (5-0) az 50., Mészáros (6-0) a 81. percben.

1. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U19KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA U19 29 23 3 3 68 30 38 72