Összefoglaló 2017. november 6., hétfő

U14: UTE - DVTK 2-3 (2-2)

Az Újpesti TE vendégeként aratott gólzáporos mérkőzésen győzelmet a DVTK U14. Kiser László együttese Szűcs Levente, Fercsák Róbert és Hajdu Bendegúz találatával győzött Újpesten.

U14 I. osztály 11. forduló

Újpesti TE - Diósgyőri VTK 2-3 (2-2)

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont. Játékvezető: Nagy József (Baranyi Gábor, Hetesi Cintia)
UTE: Urbán - Adonyi, Gyuris, Mizák, Baráth, Csontos, Gál, Lapu, Bánkuti, Tóth M., Regdánszki. Vezetőedző: Gáncsos András.
DVTK: Csernely - Vajda, Szloboda, Nahaj, Veréb, Béres, Szűcs, Fercsák, Balázsi, Demeter, Fülöp. Vezetőedző: Kiser László.

Csere: Demeter helyett a 41., Balázsi helyett Agárdy az 52., Gál helyett Mészáros a 65., Vajda helyett Hajdu a 71., Csontos helyett Gyuráki a 73., Baráth helyett Kunhalmi a 73. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Gyuris (1-0) a 14., Szűcs (1-1) a 22., Fercsák (1-2) a 35., Gyuris (2-2) a 38., Hajdu (2-3) a 72. percben.