Összefoglaló 2023. november 28., kedd

U19: Haladás - DVTK 3-2 (0-1)

Ötgólos, szoros mérkőzést játszott egymással a Haladás VSE és a DVTK a korosztályos Magyar Kupában. A szombathelyi összecsapást végül a jobb hajrának köszönhetően a hazaiak nyerték, így ők jutottak tovább a következő fordulóba.

MLSZ Országos Kupa, 3. forduló

Szombathelyi Haladás VSE - Diósgyőri VTK 3-2 (0-1)

Szombathely, Játékvezető: Konkoly Zoltán (Takács Norbert, Keszeg András).
Szombathelyi Haladás VSE: Molnár T. - Horváth B., Kismarosi G., Büki M., Radványi Cs., Tompek L., Szemes B., Wágner Á., Szentkirályi G., Bíró Á., Vizi K. Vezetőedző: Tóth Péter.
Diósgyőri VTK: Derényi N. - Ferencsik S., Vass L., B. Furdetskyi, Tóth Zs., I. Stavinchuk, N. Kovalenko, Paksai R., Silimon L., Bathó T., Briz Cs. Vezetőedző: Miskei Attila.

Csere: Vizi K. helyett Bakucz B. a 46., I. Stavinchuk helyett Horváth Zs. a 46., Paksai R. helyett Kiss M. a 46., N. Kovalenko helyett Macsó M. a 68., Tóth Zs. helyett Molnár Á. a 75., Horváth B. helyett Hosszú A. a 78., Tompek L. helyett Zugonics M. a 81., Silimon L. helyett Major M. a 81., Bíró Á. helyett Radványi G. a 88. percben.
Sárga lap: Bathó T. az 59., N. Kovalenko a 68., Tóth Zs. a 70., Büki M. a 75. percben.
Gólszerző: Tóth Zs. (0-1) a 22., Bathó T. (0-2) a 60., Wágner Á. (1-2) a 86., Wágner Á. (2-2) a 90+1., Radványi Cs. (3-2) a 90+4. percben.