SK Dynamo České Budějovice SK Dynamo České Budějovice 1 - 2 Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK

HORA 4'

OBOUNET 31' , 59'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
Gólszerző: Jakub Hora
4'
Gólszerző: Jérémie Obounet
31'
Félidő
45'
Csere: Dávid Šípoš - Colin Andrew
46'
Csere: Lukáš Čmelík - Vincent Trummer
46'
Csere: Lukas Havel - Ondřej Čoudek
46'
Csere: Zdeněk Ondrášek - Daniel Hais
46'
Csere: Jakub Hora - Quadri Adediran
46'
Csere: Branislav Danilović - Artem Odyntsov
46'
Sárga lap: Yevhen Leshchynskyi
50'
Csere: Pavel Osmančík - Libor Bastl
59'
Csere: Marcel Čermák - Jakub Matoušek
59'
Csere: Martin Králik - Jakub Pařízek
59'
59'
Sárga lap: Csirmaz István
67'
Csere: Yevhen Leshchynskyi - Mikołaj Krawczyk-Demczuk
70'
Csere: Papp Marcell - Elton Acolatse
70'
Csere: Csatári Gergő - Kövesi Krisztián
70'
Sárga lap: Daniel Hais
80'
Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés. A DVTK hátrányból fordítva győzte le cseh élvonalbeli ellenfelét. SK Dynamo České Budějovice - DVTK 1-2 (1-1) Véget ért a mérkőzés. A DVTK hátrányból fordítva győzte le cseh élvonalbeli ellenfelét. SK Dynamo České Budějovice - DVTK 1-2 (1-1)
87'
Odyntsov védett nagyot egy távoli lövés után.
80'
Sárga lapot kapott Daniel Hais Sárga lapot kapott Daniel Hais
78'
Támadnak a csehek az egyenlítés reményében, ezúttal Célestine tisztázott nagyot a 16-oson belül.
75'
Osmancik végzett el egy szabadrúgást a 16-os sarkáról, a lövése csapódott a kapu bal alsó sarka felé, de Odyntsov nagyot védett.
70'
Kuznyecov Szergej hármat cserélt a 70. percben.
70'
Csere: Yevhen Leshchynskyi helyett Mikołaj Krawczyk-Demczuk Csere: Yevhen Leshchynskyi helyett Mikołaj Krawczyk-Demczuk
70'
Csere: Papp Marcell helyett Elton Acolatse Csere: Papp Marcell helyett Elton Acolatse
70'
Csere: Csatári Gergő helyett Kövesi Krisztián Csere: Csatári Gergő helyett Kövesi Krisztián