Összefoglaló 2023. szeptember 16., szombat

PAFC - DVTK 3-4 (0-2)

A Simple Női Liga 5. fordulójában a DVTK női labdarúgó csapata magabiztos játékkal, idegenben négy gólt szerezve állította meg az eddig négy meccsből négyet nyerő Puskás Akadémiát. Oláh Adrienn mesterhármast szerzett, neki külön is gratulálunk, de a csapat minden tagja és a stáb is megérdemli a dicséretet a nagyszerű győzelem után. Szép volt, lányok!

Simple Női Liga 5. forduló

Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 3-4 (0-2)

Felcsút, Pancho Aréna. Játékvezető: Kulcsár Katalin (Vad Anita, Hegedűs-Baráth Noémi)
PAFC: Dannback - Palakovics, Bokor, Harmat, Pécsi, Szemán-Tóth, Tamók, Szarvas S., Kovács A., Sinka N., Tuza P. Vezetőedző: Halászi Kinga
DVTK: Orgoványi - Somogyi, Geréd, Komlós L., Boros K. - Sain, Madarász, Smajić - Nagy L., Oláh A., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor

Csere: Tuza helyett Zán-Fábián a 46., Tamók helyett Grönberg az 59., Pécsi helyett Tóth Zs. a 63., Kovács A. helyett Laine a 66., Nagy L. helyett Mikó a 75., Madarász helyett Hiba a 88., Oláh A. helyett Nagy P. a 90. percben.
Sárga lap: Oláh A. a 35., Bokor az 55., Harmat a 72., Somogyi D. a 86. percben.
Gólszerző: Oláh A. (0-1) az 5., Oláh A. (0-2) a 32., Zán-Fábián (1-2) az 50., Krisztin (1-3) az 55., Oláh A. (1-4) a 74., Tóth Zs. (2-4) a 79., Grönberg (3-4) a 90+1. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Nagyon örülök a győzelemnek és annak, hogy egy nagyon jó iramú mérkőzésen a játék egyes perceiben a kiváló játékosokból álló Puskás Akadémia fölé tudtunk nőni. Ellenfelünk négy győzelemmel kezdte a bajnokságot, mi most meg tudtuk őket állítani. Minden elismerésem és tiszteletem a lányoké és a stáb minden tagjáé, hatalmas tettet hajtottunk végre.