Összefoglaló 2023. október 1., vasárnap

A 8. forduló eredményei

Az OTP Bank Liga 8. fordulójában pénteken a PAFC döntetlent játszott Zalaegerszegen. Szombaton a Paks kora délután fordított a Mezőkövesd ellen, majd az MTK otthon kapott egy hatost az FTC-től, végül az Újpest emberelőnyben nyert Debrecenben. Vasárnap a Kisvárda vereséget szenvedett Fehérváron, majd a zárómérkőzésen a DVTK nyert a KTE ellen.

OTP Bank Liga 8. forduló

2023. szeptember 29., péntek

20:00 Zalaegerszegi TE - Puskás Akadémia FC 1-1 (0-0)

Gólszerző: Jakub Plšek (0-1, 11-esből) a 88., Josip Spoljarić (1-1) a 90+9. percben.

2023. szeptember 30., szombat

14:30 Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC 2-1 (0-1)

Gólszerző: Vajda Sándor (0-1) a 32., Böde Dániel (1-1) a 62., Windecker József (2-1) a 84. percben.

17:00 MTK Budapest - Ferencvárosi TC 1-6 (1-2)

Gólszerző: Bognár István (1-0) a 10., Varga Barnabás (1-1) a 23., Marquinhos (1-2) a 41., Marquinhos (1-3) az 55., Henry Wingo (1-4) a 63., Mohammed Abu Fani (1-5) a 86., Aleksandar Pešić (1-6) a 90+2. percben.

19:30 Debreceni VSC - Újpest FC  1-2 (0-0)

Gólszerző: Kusnyír Erik (1-0) a 74., Heinz Mörschel (1-1) a 80., Heinz Mörschel (1-2) a 88. percben.
Kiállítva: Dušan Lagator (DVSC) a 13. percben.

2023. október 1., vasárnap

15:00 Fehérvár FC - Kisvárda Master Good 2-1 (1-1)

Gólszerző: Driton Camaj (0-1) a 11., Nikola Seramifov (1-1) a 28., Kenan Kodro (2-1) a 60., Deybi Flores (3-1) a 90+5. percben.

17:30 Diósgyőri VTK - Kecskemét TE 3-1 (2-0)

Gólszerző: Rudi Požeg Vancaš (1-0, 11-esből) a 10., Gera Dániel (2-0) a 18., Marin Jurina (3-0) a 70., Horváth Krisztofer (3-1, 11-esből) a 86. percben.

Mindegyik találkozót közvetíti az MTVA, és ingyenes online stream látható az m4sport.hu/elo oldalon.

12. Kisvárda Master Good Kisvárda Master Good 8 1 1 6 7 16 -9 4

Az FTC - KTE és és a Paks - DVSC mérkőzést szeptember 27-én, a Mezőkövesd - FTC találkozót pedig december 6-án rendezik.